>FOTOĞRAF ÇEKİMİNDE MODEL POZLARI

>FOTOĞRAF ÇEKİMİNDE MODEL POZLARI

>

Fotoğraf çekerken yaşadığımız en büyük sıkıntılardan birisi de modelimize poz verdirmektir. Burada size bu konuda yardımcı olabilecek bir rehber hazırladım.  erkekler ve çiftler için olan pozlara buraya tıklayarak veya sayfanın sağ tarafındaki sayfalar başlığı altından ulaşabilirsiniz

 

18 comments on “>FOTOĞRAF ÇEKİMİNDE MODEL POZLARI
 1. oğuzhan dedi ki:

  sitenizi yeni keşfettim şans eseri ama şunu söylemeliyim gerçekten güzel bir site ve banada ilham kaynağı oldu açıkcası.tebrik ediyorum. erkekler ve çiftler için bu tarz hazırladığınız bir rehber varmı acaba? yönlendirdiğiniz linkte konuya ulaşılamıyorda..

 2. Pretemplate dedi ki:

  Sitenize ilk defa giriş yapmama rağmen yaklaşık 1 saattir bakıyorum. Bu bilgileri bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.

 3. Emrah Eren dedi ki:

  sitenizi çekim teknikleri araştırırken tesadüfen buldum ve gerçekten çok beğendim. iyi ki sizin gibi insanlar var bu sayede tecrübenizi tecrübe imkanımız oluyor.

  teşekkürler

 4. Çetin Çetinkaya dedi ki:

  tebrik ederim gerçekten güzel bilgiler paylaşıyorsunuz.

 5. engin dedi ki:

  görseldeki resimleri indirebileceğimiz bir link varmı. göremedim veya üyemi olmak gerekir. ?

 6. gülcan d dedi ki:

  bizim gibi amatör fotoğrafçılar için anlatımı anlaşılır, güzel bir site olmuş. emeğinize sağlık..teşekkürler..

 7. Konfeti dedi ki:

  Merhaba. Öncelikle bu kadar güzel bir site hazırladığınız için teşekkür ederim. Tesadüfen google dan sitenize geldim. Nerdeyse tüm konularınıza ve fotoğraflarınıza göz attım diyebilirim. Emeğinize yüreğinize sağlık.

 8. Karadayı dedi ki:

  Merhabalar. Çok güzel çok faydalı bir site. Yayınlarınız için ellerinize yüreğinize sağlık. Sayenizde birçok bilgi sahibi oldum.

 9. nnn ddd dedi ki:

  Sayın ömer ünlü. Ben Kütahya?dan ?ileri amatör? bir fotoğrafçıyım.
  Bu forumda 3 sayfadan ibaret bir makale yazmak istiyorum. Başlığı ?Köyde Fotoğrafçılık? olacak.. Acaba en çok okunanlar bölümünde başlık açmanız ve yazıma yer vermeniz mümkün olur mu?

  Eğer mümkün olursa , bu tanınmış forumu daha da fazla tanıtmak için , yeni yapacağım internet projemde ( slayt? ımda ) bu foruma teşekkür eder açık adresini vererek pozitif katkı sunarım..

  Şimdiden sizi en kalbi duygularla selamlıyor, bu katılımcınızı dikkate alacağınızı ve makalesine yer vereceğinizi düşünerek, teşekkür ediyorum..

  • Ömer unlu dedi ki:

   Merhabalar,
   Bu sitenin amacı fotoğraf bilgilerimizi birbirimizle paylaşmak. Hal böyle olunca okurlarımıza çok faydalı olacak bu yazıyı paylaşmaktan mutluluk duyarız. Makaleniz için ayrıca sağ tarafta kendinizi geliştirin bölümünde kalıcı bir başlık koyarız böylece sürekli olarak ön sayfa da yer alır. Yazınızı bir kaç fotoğrafınızla beraber omerunlu@gmail.com adresine yollarsanız fotoğraflarınızı da yazı içinde kullanırız

 10. nnnnn ddddd dedi ki:

  Sayın Ömer Ünlü bey..

  3 kişi olarak kurduğumuz Facebook sayfamızın birkaç ay sonra gelecek yeni yaşı için takipçilerimize bir hediye proje sunmak istiyoruz…

  Bir bikini modeli fotoğraflamak istiyoruz.. Türkiye çapındaki isimlerle işimiz yok..
  Pek tanınmamış bir model de olabilir.. ( Bütçe meselesi )

  Bir bikini modeline kaç para vermek gerekir..???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir