EN İYİ 3D FOTOĞRAF MAKİNALARI

EN İYİ 3D FOTOĞRAF MAKİNALARI

FUJIFILM FINEPIX  Real 3D W3 

Orijinal model daha küçük ve hafif olan Fujifilm FinePix Real 3D W3 3 boyutlu fotoğraf makinesi daha büyük ve kaliteli ekrana, Auto 3D çekim moduna, stereo ses kayıt fonksiyonuna ve Real 3D High Definition video kayıt özelliğine sahip. Fujifilm W3 fotoğraf makinesi yüksek kalitede iki objektifi ve iki CCD görüntü sensörü ile gerçek manada 3D görüntüler elde edilmesini sağlıyor.

FinePix W3 ile 3 boyutlu fotoğraf ve video çekimi
Fotoğrafseverler çekmiş oldukları 3 boyutlu fotoğraf ve video görüntüleri Fujifilm FinePix Real 3D W3 dijital fotoğraf makinesinin 3.5 inç büyüklüğündeki geniş format LCD ekranından herhangi bir gözlük vb ihtiyacı duymadan izleyebiliyorlar. Bu fotoğrafmakinasının en büyük özelliği arka LCD ekranından çektiğiniz 3D fotoğrafları gözlüksüz direk seyredebilmeniz.

Fujifilm 3D HD 3 boyutlu fotoğraf makinesi özellikleri
? 3D HD Movie (720p) video görüntü ve 3 boyutlu fotoğraf çekimi
? 3D görüntüleri 3.5 inç Yüksek Kontrastlı LCD ekrandan 3 boyutlu gözlüklere gerek olmadan anında izleyebilme
? HDMI bağlantı
? 2 adet 1/2.3 inç 10 megapiksellik CCD sensör
? 2 adet Fujinon 3x optik zoom objektif
? 3D RP (REAL PHOTO) HD işlemci
? Batarya ve hafıza kartı hariç 230 gram gövde ağırlığı
? Simültane Çekim fonksiyonları ile 2D özel efektler

Panasonic TZ20 14 MP 16x Optic Full HD Video – 3D

Optik Zoom: 16x
Diğital Zoom: 21x
Dahili Flaş: Var
Kendi Kendine Çekim: Var
Türkçe Menü: Var
Desteklediği Bellek Tipi: SDXC
Desteklediği Bellek Tipi: SD
Desteklediği Bellek Tipi: SDHC
Dahili Bellek: 18 MB
Maks. Video Çöz.: 1920
1080
Maks.Fotoğraf Çöz.: 4320 x 3240
Lcd Ekran: 3.0
Pil Çeşidi: Lithium
Fotoğraf Hassasiyeti: 14.1 Mega Piksel
Resim Formatı: Jpeg
Garanti Süresi: 24 Ay

Olympus TG-810

Olympus yeni Olympus Tough TG-810 modeli ile sağlam dijital fotoğraf makinesi kavramını daha da ileriye taşıyor. Sağlam ve dayanıklı gövde yapısı ile son derece rahat çekim imkânı sunan Olympus Tough TG-810 yüksek kalitede HD video kayıt ve yüksek çözünürlükte fotoğraf çekiyor. Olympus’un en güncel teknolojik özelliklere sahip yeni modeli Olympus TG-810 son derece sağlam ve Tough teknolojisi ile zorlu koşulara dayanıklı yapısı sayesinde dünyanın 100 kg ağırlığa dayanıklı ilk dijital fotoğraf makinesi olma özelliği taşıyor. Yani kazara Olympus Tough TG-810 dijital fotoğraf makinesinin üzerine bassanız dahi cihaz herhangi bir zarar görmüyor.Olympus Tough TG-810 dijital fotoğraf makinesi sahnenin iki farklı açıdan fotoğrafını çekerek bu iki görüntüden 3D gerçekliğinde görüntü üretebiliyor. Manuel ve otomatik olmak üzere iki farklı 3D fotoğraf çekim seçeneği mevcut.

PANASONIC DMC-FX77

DMC-FX77 içerisinde, 24mm ultra geniş açılı ve 5x optik zumlu ( 35 mm kamera eşdeğeri: 24-120 mm) özellikli bir f/2.5 LEICA DC VARIO-SUMMARIT lensi mevcuttur. Bu f/2.5 lens, fotoğraf makinenizin yüksek örtücü hızıında net görüntüler yakalamanızı, düşük ışıklı ortamlarda bulanık olmayan resimler çekmenizi sağlar. 24mm geniş açılı lens, normal 35 mm lenslerle karşılaştırıldığında yaklaşık % 213 daha geniş görüntüleme yapmanızı mümkün kılar. DMC-FX77 ayrıca 12.1-megapiksel Yüksek Hız CCD, Venus Engine FHD özelliğine, Akıllı Çözünürlük teknolojisine ve 6.5x Akıllı Zuma sahiptir.

DMC-FX77, Dolby® Digital Creator ile AVCHD formatında Full HD 1920×1080 filmler çekmenizi sağlar. Buna ayrılan düğme, ayrıca herhangi bir ayarlama yapmaksızın filmleri anında kaydetmeye başlamanızı sağlar. Film kaydında iA modu da mevcuttur. Active Mode ve POWER O.I.S. sayesinde çocuklarınızla oynarken ya da yürürken de kolay çekim yapabilirsiniz. SD Hafıza kartında AVCHD formatında kaydedilen fotoğraflar ve filmler Panasonic VIRTA TV’lerde rahatlıkla seyredilebilir.

3.5-inçlik dokunmatik ekranlı LCD ile sadece ekrana dokunduğunzuda, Otomatik Odaklama derhal öznenin üzerine ayarlanır ve deklanşöre basabilirsiniz. Yeniden oynattığınızda, fotoğraf makinenizde kendi albümünüzü yaratabilirsiniz. Maktaj Rötuş Modu yüzler üzerinde gerçekten makyaj yapabilmenizi sağlar. Cilt dokusunu yumuşatma, dizleri beyazlatma vb dahil her türlü efekti uygulayabilirsiniz. Ayrıca fondöten, allık ve göz farı rengi de seçebilirsiniz. Resim Rotüş Modu dilediğinzi gibi renk efekti yapmanızı sağlar.

3D Fotoğraf Modu, fotoğraf makinenizde 3D görüntüler üretmenizi sağlar. 3D görüntüleri 3D izleyebilmek için, Panasonic VIERA TV’bib 3D Gmörüntü İzleticisi ise izlenebilir ve yepyeni bir deneyim yaşatır. LUMIX Görüntü Yükleyici ise, fotoğraflarınızı (Facebook’ta), filmlerinizi (Youtube’ta) paylaşmanızı sağlayarak yepyeni bir iletişim biçimi kazanmanızı sağlar. DMC-FX77, hem güzel hem de zengin ifadelerle dolu görüntüler yaratmanızı sağlar. My Color Modu ise renkleri öznenizle ve ortamla eşleştirerek benzersiz ifadeler yakalamanızı sağlar.

Harekette Bulanıklık Giderici ve MEGA O.I.S öznenin hareket etmesinden ya da el titremesinden kaynaklanan bulanıklığı önler. Harekette Bulanıklık Giderici Modu , MEGA O.I.S., Akıllı ISO Kontrol, Yüz Tanıma AF/AE ve Yüz Hatırlama, Akıllı Sahne Seçici, Akıllı Pozlama ve AF İzlemeyi açtığınızda, kamera bütün işi iA modda yapar. Böylece her zaman harika görüntüler çekersiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir