ERKEKLER VE ÇİFTLER İÇİN MODEL POZLARI

ERKEKLER VE ÇİFTLER İÇİN MODEL POZLARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benden uzun süredir erkekler için model pozları isteniyordu. Umarım bunlar sizin için yardımcı olur. Erkekler ve çiftler için model pozlarını tek bir yazı altında topladım. Bayanlar içinde model pozları diğer yazılarım içinde mevcuttur.

4 comments on “ERKEKLER VE ÇİFTLER İÇİN MODEL POZLARI
 1. oğuzhan dedi ki:

  Elinize sağlık..

 2. Mehmet dedi ki:

  Öncelikle paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.Paylaştığınız pozları biraz daha yüksek çözünürlükte verirseniz daha anlaşılır olacaktır.Teşekkürler…

 3. Ali dedi ki:

  Admin iyi günler.
  ben canon 600d aldım. üzerinde 18-55 lens verdiler. ilk başlarda iyi olduğunu düşündemde artık bununla çekimlerin iyi olmadığını düşünüyorum. uzaktan çekim yapmak pek iyi olmuyor. ben manzara ve porte fotoları çekimcem. bana hangi lens uyqun? 70-200 lens düşünmüştüm ama oda çok pahalı.
  birde flaş almam gerek, flaş hakkında hiç bilgim yok. düğün nişan ve açık havada insan çekimleri çekmem gerek. bana bir flaş birde lens söyleyin. ne alayım?
  (Azerbaycandan selamlar)

  • Ömer unlu dedi ki:

   Merhaba, şu an şehirdışında olduğum için geç cevap verebiliyorum. Portre çekmek için fiyat performans açısından canon 55-250 veya canon 50mm lens tavsiye ederim sana. Manzara fotoğraflarında ben en çok sigma 10-20’yi kullanıyorum.Özellikle bulutlu havalarda müthiş çarpıcı fotoğraflar oluyor. Nişan düğün çekeceklerin tamamı canon 24-70 kullanıyorlar (bu lensi manzara içinde kullanabilirsin)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir